Běšiny - Janovice (2:3)

08.04.2012 23:07

První letošní zápas proti Janovicím našemu týmu nevyšel tak, jak všichni očekávali. Do zápasu jsme šli jako favorit, svoji roli jsme bohužel nepotvrdili a zjistili jsme, že po zimní přípravě máme velké rezervy. Ty musíme v následujících zápasech eliminovat.

I když jsme prohráli rozdílem jedné branky, v zápase jsme se ujali vedení po střele Lukáše Šťastného. Ten gól jsme mu přáli dojednoho, protože Lukáš přijel na zápas rovnou  po narození svého potomka Jakuba. Tim bych mu chtěl oficiálně pogratulovat jménem našeho Sokolu k tomuto životnímu milníku. ;)

Poté Janovice utkání otočili ve svůj prospěch. Běšiny bojovali až do konce zápasu, a proto srovnali stav na 2:2 v 85. minutě. V posledních minutách se schylovalo k penaltovému roztřelu, ale na ten nedošlo. Náš nekoncentrovaný výkon potrestal janovický útočník a završil skore na 2:3 pro Janovice. Tento výsledek byl konečný