Běšiny - Luby B 1:1 (0:1), PK: 3:4

15.09.2013 09:35

Toto utkání,jenž lze zařadit do kategorie derby,začalo hodně nervózně a HR Lažánek měl co dělat,aby horké hlavy na obou stranách uklidnil.V prvním poločase,byli co se týká šancí lepší domácí,ale většinou byl proti hostující brankář Kodeš,nebo se domácí borci prostě do prostoru branky netrefili.Hlavně šance nejzkušenějších S.Vítovce a F.Petrželky volaly po brance,bohužel pro Běšiny byl vždy na místě brankář Kodeš.A tak vlastně z první vážnější akce skórovali hosté jmenovitě P.Voráček,kdy se k němu odrazil míč po střele hostujícího hráče a on si už věděl rady tváří v tvář domácímu brankáři.Tak skončil poločas..Druhý poločas už byl poměrně vyrovnaný a šance střídaly na obou stranách,možná byli hosté blíže vstřelení branky,když nejvíce hrozily Lubské tykadla J.Bešta a V.Sydorenko Leč snad na spravedlivou remisu vyrovnal po pasu S.Vítovce a určitě pro diváky nepřehledné si  tuaci F.Petrželka,když prostřelil do té chvíle velice dobrého gólmana Kodeše.Po této brance si už oba kolektivy hlídali více méně penaltový rozstřel,i když na obou stranách byli příležitosti k rozhodnutí.Ale zápas skončil 1-1.V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté z Lub,když proměnili všechny své pokusy.Za domácí neproměnili F.Mayer a T.Matějka.Za předvedený  výkon si zaslouží pochvalu roz. Lažánek i když mu to obě dvě mužstva nijak neusnadnili.

Sestava Běšiny: L.Malát - F.Petrželka, L.Stach, D,Mayer, J.Vališ-M.Ceplecha (65. J.Kolář), T.Matějka, S.Vítovec, F.Mayer - M.Vališ(75. J.Vítovec) M.Vacovský(20. R.Bulka)

Branky: 80. Petrželka František - 39. Voráček Přemysl

Rozhodčí: Lažánek Karel - ŽK 1 : 2. (), . Diváků:  70

Diskusní téma: Běšiny - Luby B 1:1 (0:1), PK: 3:4