Běšiny - Nezamyslice ( 0 : 0 ), PK: 2:4

08.11.2011 13:15

Poslední zápas podzimní části sezony a opět bez vstřeleného gólu. To už je 3. zápas po sobě ! Musíme doufat, že se naši útočníci do jara probudí z podzimního spánku. ;)

První půli hrál fotbal jen jeden tým a to jsme byli my. Běšiny vyhrávaly souboje, vytvářely povedené akce a i je zakončovali. Ani jedna střela nebezpečnosti moc nepobrala. Za zmínku stojí jedině rána Jardy Vališe, kterou brankář vyškrábnul konečky prstů. To byla škoda, protože příležitosti na ohrožení branky určitě byly.

Do druhého poločasu vlétli hosté jako pokropení živou vodou. Udávali tempo hry. Potvrdili to zámkem, ze kterého jsme se 20. minut nemohli dostat. Držel nás nad vodou hlavně brankář Luděk Waldman. Všechny nebezpečné rány zlikvidoval vynikajícími zákroky. Pak se začali do hry dostávat i domácí. Není náhoda, že po našich standartních situacích jsme měli blízko ke gólům. Ty na podzim rozehráváme velmi úspěšně i gólově. Snahy obou týmu nebyli brankoově vyjádřeny. Zápas skončil 0 : 0 a Běšiny se zase, už po 3. za sebou, neprosadily gólově.

Nezbývalo nic jiného než jít kopat rozhodující pokutové kopy. Nezamyslice proměňily s přehledem všechny, u nás neuspěl Jindra Vítovec ani Venca Matějka. Poslední série se kopat nemusela a hosté si odnesli ze zápasu o bod navíc.