Běšiny - V. Hydčice ( 2 : 1 )

09.10.2011 20:55

První poločas jsme hráli velice špatně. I když se nám nedařilo proměnovat naše šance. Přesto jsme dokázali vstřelit branku po F. Mayerovo centru, který proměnil Kolář. V závěru poločasu jsme inkasovali a do kabin se šlo za stavu 1 : 1.

Druhý poločas jsme hru takřka nezměnili, z chyb se nepoučili a hráli si dál svou špatnou hru. Jen díky štěstí jsme zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce. V druhém poločasu se prosadil F. Mayer. Ten si po přímáku stáhl míč a vstřelil branku. Více se už v zápase nestalo.

Utkání ukázalo, že i proti slabším soupeřům se můžeme dost natrápit. Nesmíme žádný tým podcenit a hrát každý zápas naplno, hlavně jo perfektně odmakat. Další týden jedeme do Lub. Náš výkon budeme muset jednoznačně zlepšit.