Běšiny - Velký Bor ( 5 : 1 )

16.04.2012 19:32

Konečně ! Dnes náš tým podal vynikajcí kolektivní výkon, na kterém se dá v dalších zápasech stavět. Ale teď k zápasu.

Než se stihli diváci rozhlédnout, padla první branka po skvěle zahraném přímém kopu v podání Zdeňka Koláře na zadní tyč. Poté se začala hra vyrovnávat. Ovšem více ze hry jsme měli i nadále a to jsme potvrdili i druhým gólem z pokutového kopu. Branku vstřelil Filip Mayer, penalta se zahrávala po faulu na Milana Vacovského. 2 : 0 ! Dvoubrankové vedení jsme udrželi pouze minutu. Po chybě našich obránců jsme soupeři darovali taktéž pokutový kop. Útočník z Boru ho zahrál precizně. 2 : 1 ! Do poločasu se hrálo téměř bez gólových příležitostí, dokud se minutu před koncem po odkopu Jindry Vítovce dostal k míči Martin Ceplecha. Míč si zpracoval a nádherně zakončil k tyči. Krásný fotbalový moment ! 3 : 1 - tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas se odehrával čistě v režii běšinského mužstva, hosty k ničemu nepustili. Naše hra přinesla ovoce a z rychlého brejku po nahrávce Filipa Mayera skóroval Jarda Vališ. Byl to jeho první gól v sezoně stejně jako u Martina ! 4 : 1 . Druhý poločas se našemu týmu opravdu vydařil a troufám si tvrdit, že jsme na jaře ještě lépe nehráli. Ale konec chváli, ať nám to nevleze do hlavy. Vítězství potvrdil svým důrazem Venca Matějka a upravil skóre na 5 : 1. Centrem se blýsknul Jindra Vítovec a připsal si druhou asistenci. Více se už v zápase nestalo, tedy jen taková maličkost. Stoper soupeře dostal 2 žluté karty :D