Vrhaveč - Běšiny 1 : 1 (1 : 1), PK 3:5

06.10.2013 20:20

František Petrželka

K utkání ve Vrhavči nastoupili hosté bez střelce z minulého víkendu J.Vítovce, za to premiérově s J.Kolářem v základní sestavě. První poločas asi na šance vyhráli hosté,leč poločasový stav byl 1:1.Právě zmíněný J.Kolář měl dvě příležitosti ke skorování,leč jednou zamířil vysoko nad a podruhé tak dlouho otálel se střelbou,až jeho střelu zblokoval obránce.A tak trefy M.Vališe na straně hostů a T.Vejskala na straně domácích orámovaly výsledek první půle.Ve druhém poločase se hra obou družstev více méně soustředila na nakopávané balony,čímž se vytratila kombinace a fotbalových momentů pro oko diváka bylo poskrovnu.Zato se na hřišti přiostřilo,hra byla rozkouskovaná a to svědčilo více domácímu družstvu,které si vytvořilo i několik závarů před hostující brankou.Ke konci utkání přibývalo nervozity na hřišti i mezi diváky a pan rozhodčí Abrahám musel některé zákroky na obou stranách     řešit žlutým napomenutím. Zápas skončil tedy remisovým skorem 1:1 a došlo tak na kopy z penaltového puntíku.Tam ve třetí sérii chytil hostující brankář L.Malát pokus domácího J.Skřivánka a později se ukázalo,že to byl rozhodující moment rozstřelu,protože u hostů postupně proměnily své pokusy všichni určení exekutoři pokutových kopů.(Z.Kolář,S.Vítovec,T.Matějka,J.Vališ,F.Petrželka)A tak druhý bonusový bod putuje do Běšin.

Výsledek:

Gol:
Vališ M.

Asistence:
Petrželka

Sestava hostů:L.Malát-Stach.Vl.(45.Z.Kolář)Mayer.D,Vítovec.St.,Vališ.J.-Ceplecha. M. (80. Bulka.R.), Petrželka.F.,Matějka.T.,Matějka.V.-Vališ.(75.Mayer.F)M,Kolář.J.(60.Vítovec.J.)

Připraven:Brůha.M.

Diskusní téma: Vrhaveč - Běšiny 1 : 1 (1 : 1), PK 3:5