Železná Ruda - Běšiny ( 2 : 2 ), PK: 2:3

16.06.2012 10:49

Na začátek jedna malá statistika. Všechny naše odehraná utkání od III. třídy s dnešním soupeřem skončila remízou a vyloučením na jedné ze stran ! Tahle zajímavá statistika se potvrdila i v nedělním utkání !

Prvních 10 minut patřilo jednoznačně Běšinám. Svouji převahu jsme opět nedokázali zužitkovat a proto přišla rána ze strany Rudy. Po chybě obrany se prosadil soupeř z penalty. Za stavu 1:0 se šlo do kabin.

Druhý poločas začal zase lépe pro nás. Kolář Zdeněk byl faulován ve vápně a Filip Mayer proměnil penaltu. 1:1. Remízový stav začali hráči Železné Rudy silně neunášet. Rozhodčí správně vyloučil za fauly nejdříve jednoho hráče, poté i druhého. Běšiny hrály proti 9 lidem. Vypadá to snadně, ale hra proti oslabenému soupeři nám vůbec nesvědčí. Navíc železnorudští se jednou utrhly, udělali přímák a vstřelily branku. 2:1. I přes neustálý tlak se nám nepodařilo pořád skórovat. Smůlu protrhl těsně před koncem Jarda Vališ a brankou do šibenice upravil skóre na konečných 2:2.

Na penalty jsme zase vyhráli a už po několikáté bereme 2 body.